Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

0
163
Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

Sinemaseverleri dolu dolu bir hafta bekliyor. Ekimin ikinci haftasında 1’i yerli olmak üzere 5 film vizyona girecek.Dram, komedi, bilim kurgu sevenlerin rahatlıkla kendine yer bulabileceği filmleri sizler için sıraladık.

 

7. Koğuştaki Mucize

Tür: Drama / Süre: 133 dk.

Yapım yılı 2019 olan 7. Koğuştaki Mucize filmi, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka seviyesine sahip olan bir babanın adalet arama sürecini anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi göze çarpan başarılı oyuncular yer alıyor.

Acı ve Zafer

Tür: Drama / Süre: 113 dk.

Acı ve Zafer filminde, gençliğinde yönetmenlik yapmış olan Salvador Mallo’nun, geçmişten bugüne deneyimleri, seçimleri ve yaşamında iz bırakan konular işleniyor. Annesiyle daha rahat bir yaşam için Valencia’ya göç etmesi, ilk aşkı vb. birçok durum filmde analiz ediliyor. Yönetmenlik ve senaristliğini Pedro Almodovar’ın üstlendiği filmde Penolepe Cruz, Antonio Banderas, Asier Etxeandia, Leonardo Sbaraglia gibi isimler yer alıyor.

Aşkı Beklerken

Tür: Komedi, Drama, Romantik / Süre: 110 dk

Johnnie Marco, kadınlar ve lüks hayat ile gününü gün eden bir Hollywood starıdır. Her ne kadar eğlenceli bir yaşam sürüyor izlenimi verse de kendi iç dünyasında yalnızlığını yaşamaktadır.Film, bir gün ansızın Johnnie Marco’nun kapısını çalan 11 yaşındaki kızının hayatına girmesi ve o günden sonra daha huzurlu bir yaşama doğru geçiş yapan Hollywood starının başından geçen süreci aktarıyor. François Civil, Ana Girardot, Camilla Cottin gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Cedric Klapisch oturuyor.

Gerçeğin Peşinde

Gerçeğin Peşinde- netbihal
Tür: Drama, Gerilim, Gizem / Süre: 98 dk

Filmde Lizzie, kocası ile boşanma sürecine girmiş bir kadındır. Kadın boşanma süresince kendini 11 yaşındaki oğlu Thomas’a ve para kazandığı işine adar. Ta ki şans eseri tanıştığı 7 yaşındaki Lolo ile karşılaşana dek. Yönetmenliğini Kim Farrant üstlendiği filmde, senarya ise Luke Davies ve David Regal’a ait.

İkizler Projesi

Tür: Aksiyon, Drama, Bilim Kurgu / Süre: 117 dk

Filmin yönetmenliğini daha önce Pi’nin Yaşamı ve Brokeback filmleriyle Oscar Ödülü kazanmış olan Ang Lee üstleniyor. Filmde, artık yaşlanmış olan bir kiralık katilin yaşadığın bu hayat biçiminden kurtulmak istemesiyle başlar. Bu durumdan kurtulamaya çalışırken kendince bir savaşın içerisinde bulur. Savaştığı kişi ise 25 yaşındaki klonlanmış gençliğidir. Filmin oyuncu kadrosunda Will Smith, Mary Winstead, Clive Owen, Benedict Wong ve Linda Emond yer alıyor.

 

 

Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz