Kadir Şeker’in şiddetten kurtardığı Ayşe D.’den 4 farklı ifade… Sosyal medyadan tepki yağdı

0
219
Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

Konya’da üç çocuğunu bırakarak kaçan ve sevgilisi Özgür Duran tarafından parkın ortasında şiddet gören Ayşe D.’yi kurtarmak isterken Özgür Duran’ı bıçaklayarak ölümüne sebebiyet veren Kadir Şeker Türkiye’nin gündeminde. Türkiye’nin destek verdiği Kadir Şeker davasında, şiddet gören kadın Ayşe D.’nin her seferinde farklı ifadeler vermesi gözlerden kaçmadı. Ayşe D. olay gününden bu yana 4 farklı ifade verdi. İşte detaylar…

Kadir Şeker olayı Türkiye’nin gündeminde. Kadir Şeker’in şiddet görmekten kurtarmaya çalıştığı Ayşe D. ise verdiği farklı ifadelerle sürekli olarak eleştirilerin odağı oldu. İşte Ayşe D.’nin şimdiye kadar verdiği ifadeler…

Ayşe D. Kadir Şeker bıçaklarken gördü mü?

Ayşe D. savcılığa verdiği ifadede, Kadir’in bıçak vurma anını görmediğini olay yerinden ayrılırken Kadir’in elinde bıçağını gördüğünü söylerken, basına yaptığı açıklamada ise ortada Kadir’in bıçak kullanmasını gerektirecek bir durum olmadığını ifade etti.

Ayşe D. sevgilisi Özgür’den dayak yedi mi?

Ayşe D. savcılık ifadesinde, Özgür bana şiddet uyguladı hatta omzumda morluk dahi olumuş derken, basın karşısına çıkan Ayşe D. ise sözlerinde Özgür bana vurmadı, darp raporu aldırdılar fakat ortada şiddet yok. Özgür bana saldırmış olsa bir darp izi olurdu sözlerini kullandı.

Kadir Şeker olay yerine neden geldi?

Ayşe D. bu soruya da farklı cevaplarda verdi. Savcılık ifadesinde, Özgür o esnada, kamelyaya vuryordu. Kadir’de herhalde bana vurduğunu düşündüğü için geldi, sözlerini kullandı. Ayşe D. basın karşısına çıkınca işler yine değişti. Ayşe D. ifadelerinde bu kez de Kadir benim bağırışlarımı ve ağlama sesini duyunca geldi, sözlerini kullandı.

Özgür Duran ile Kadir Şeker neden kavga etti?

Savılık ifadesinde, Özgür bağırarak cevap vermekteydi. Kadir elinde bıçakla duruyordu. Kadir gideceği yöne yürümeye başladı. Bu esnada itekleşmeye başladılar iafdeleriin kullanan Ayşe D., kameralar açılınca, Kadir’in elinde siyah renkli bıçak vardı. Elindeki bıçakla yanımıza geldi. Karşılıklı bir şeyler söylerken, aralarında boğuşma yaşandı, dedi.

Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz