Karaköy’de Genç Kızlara Saldıran Kişinin İlk İfadesi Ortaya Çıktı!

0
125
Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

Karaköy’de yolda yürüyen genç kızlara saldıran kişinin kimliği tespit edildi. Adının Semahat Y. olduğu öğrenilen şahsın emniyette verdiği ilk ifadeler ortaya çıktı.

Sabah gazetesinden Nazif Karaman’ın haberine göre; Saldırganın Gıda Mühendisliğinden emekli olduğu ifade edildi. Ayrıca yapılan sulamaları redddettiği ifade edildi.

O kişi ben değilim

Şüpheli Semahat Y.’ye genç kızlara neden saldırdığı sorulunca, “Yok öyle bir şey yok. Kesinlikle kabul etmiyorum. O kişi ben değilim. Ben Galatasaray Lisesi’nin orada, Meşrutiyet Caddesi’nde bir hanın içinde adı olmayan atölye ofis yerindeydim. Benim çalışma alanımdır orası… Aktif bir yer değildir. Oradaydım” ifadelerini kullandı.

Emniyetin, “Bu hususta tanığınız veya içeride kamera kaydı var mıdır?” sorusuna “İçeride yalnızdım, kamera da yoktur. Saat: 15:00 – 17:00 arasında Meşrutiyet Caddesi üzerindeki bir kafeye 3-4 defa gittim. Kahve içtim” cevabını verdi.

Şüpheli Semahat Y. ifadesinin devamında, “Ben görüntüleri kabul etmiyorum. Daha doğrusu o kişi ben değilim. Bugün Karaköy’e gitmedim. Polis benzetmişse şikayetçilerin benzetmesi doğaldır. Psikolojik bir rahatsızlığım yok. Kullandığım bir ilaç yok. Olay günü yani 15 Kasım 2019’da Marmaray’ı kullanmadım. Şikayette bulunan kişileri tanımıyorum, aramızda da bir husumet yok. Üzerime atılı suçlamayı reddiyorum. Ben bütün gün Galatasaray Lisesi civarındaydım. Kamera görüntülerindeki kişi de ben değilim.” sözlerini kullandı.

Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz