Robin Hood Erdoğan Uludağ kimdir, ne iş yapar?

0
1121
Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

Sessiz sedasız yaptığı yardımlarla adında sıkça söz ettiren Robin Hood lakalplı şahsın kim olduğu ortaya çıktı. Robin Hood lakaplı şahsın kim olduğunu Haluk Levent açıkladı. Peki Robin Hood Erdoğan Uludağ kimdir, ne iş yapar?

Başta İstanbul olmak üzere birçok ilde gizlice yardım yapan ve isminin açıklanmasını istemeyen ‘Robin Hood’ lakaplı şahsın kim olduğunu, Haluk Levent açıkladı. 

Yardımsever Erdoğan Uludağ, Uludağ Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve  aynı zamanda CAGSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olarak bilinmektedir. İnternet üzerinden hakkında araştırma yapanlar çok bir bilgiye ulaşamasa da, ErdoğanUludağ’ın, Haluk Levent tarafından kurulan Ahbap Deneği’nde de aktif bir şekilde rol aldığı biliniyor.

Erdoğan Uludağ, ismi ortaya çıkınca yaptığı açıklamada, Ahbap Derneği ile birlikte çalışmaya başlayınca ismini artık açıklama gereği duyduğunu ifade etti.

Erdoğan Uludağ açıklamasında, “Yaptığım yardımlar iki yıl öncesine kadar bende saklıydı. Ancak Haluk Levent ile tanıştıktan sonra kendisi bana ‘Bir dakika bu böyle olmaz. Sen bunu saklarsan insanlar seni örnek alamaz. Gençler seni rol modeli alamazlar” sözlerini kullandı.

Şu ana kadar ne kadar yardımda bulunduğunu bilmediğini de söyleyen Uludağ, başka Robin Hood’ların da olduğunu vurguladı.

Gizli yardımsever Robin Hood’un Erdoğan Uludağ olduğunu ilk olarak Haluk Levent, “Böyle bir şey yok! Sevgili Erdoğan kardeşimiz de bir hayırsever ve o da zaten Robin Hood olmadığını söyledi.. Ben ise Robin Hood’u tanıyorum.. O isterse ismini açıklarım ama istemiyor..” sözleriyle duyurdu.

Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz