Steam Yaz İndirimleri Başladı. İşte Size Oyun Önerileri!

1
2483
Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

Steam oyuncular için vazgeçilmez bir platform. Bir kaç yıl içinde tüm cd oyunlarının yerini alacağı tahmin ediliyor. Türk kullanıcılar için ise oldukça sevilen bir yer. Dolar kurunu 2.1 tl ye sabitlemesi biz Türk oyun severler açısından oldukça sevindirici.

25 Haziran saat 20.00 da Steam Yaz İndirimleri başladı.

25 Haziran akşam saat 20.00 da Steam yaz indirimleri ülkemizde resmi olarak başladı. Yüzlerce oyun yaz indirimleri ile birlikte İndirime girdi. Steam yaz indirimlerin bitiş tarihi ise 9 Temmuz. Elinizi çabuk tutun ve bu süre zarfı içinde istediğiniz oyunları alın.

Yüzlerce indirime giren oyun arasından oyun seçmek zor olabiliyor. Bu indirimlerde benim de alacağım bu nedenle size de önereceğim 5 oyun var. Birlikte inceleyelim.

1. Sleeping Dog

Sleeping dogs Steam yaz indirimlerinde %90 indirim ile sadece 8,90 tl. Sleeping dogs bir açık dünya polisiye oyunu bu fiyata inmiş iken kütüphanenize eklemenizi tavsiye ediyorum.

2. BioShock Infinite

BioShock Infinite Steam yaz indirimlerinde %75 indirim ile sadece 12,25 tl

3. Hollow Knight

Hallow Knight Steam yaz indirimlerinde %40 indirim ile sadece 14,45 tl . Bu oyun diğerleri kadar indirime girmiş değil farkındayım ama atmosferi ve sesleriyle sizi içine çekecek bir oyun olduğunu biliyorum.

4. Rise of the Tomb Raider™

Rise of the Tomb Raider Steam yaz indirimlerinde %85 indirim ile sadece 13,35 tl. Tomb Raider serisi oyun dünyasında kendini yeterince kanıtladı siz hala oynamadıysanız bir göz atmanızda fayda var.

5. This War of Mine

This War of Mine Steam yaz indirimlerinde %75 indirim ile sadece 7,75 tl. Savaş yıllarının anlatıldığı bu oyun sizi içine çekecektir. bir bakın derim.

Elimden geldiğince size beş tane oyun önerdim. Önerirken zaten popüler olan ve daha önceden sıkça görmüş olduğunuz oyunlardan çok pek bilinmeyen hikayesi ile öne çıkan oyunlara ağırlık vermeye çalıştım. Umarım beğenir, satın alır , ve oynarken zevk alırsınız.

Eğer alacağın oyuna hala karar veremediysen sana hazırladığımız şu ufak testi çözmeyi dene. Mutlaka yardımcı olacaktır. https://netbihal.com/steam-yaz-indirimlerinde-hangi-oyunu-almalisin/

Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz