Trump’a Kızdı, İntihar Etmek İstedi

0
151
Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde, Bülent A. isimli vatandaş Trump’a kızgın olduğunu belirterek intihar etmeye kalkıştı. 

Saat gece 02.00 sularında aracıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne gelen Bülent A. köprü üzerinde aracını durdurdu. Araçtan inen Bülent A. elindeki silahı kafasına dayayarak terör örgütü aleyhine slogan atarak intihar etmek istediğini söyledi.

Olayı görenlerin ihbarı üzerine harekete geçen emniyet güçleri trafiği çift şeritli olarak kullanıma kapattı. Köprü Koruma Şube Müdürlüğü Müzakere Timi, intihar etmeye çalışan Bülent A.’yı vazgeçirmek için görüşme yaptı. Yaklaşık 1,5 saatlik çaba sonrası Bülent A. elindeki silahı denize atarak emniyet güçlerine teslim oldu.

Bülent A.

Polisler tarafından üstü aranan Bülent A. “ABD Başkanı Trump ve terör örgütlerine kızdığım için böyle bir şey yaptım” ifadelerini kullandı. Hastaneye götürülen intihar girişimcisinin alkollü olduğu ortaya çıktı.

Suç dosyası kabarık

Hastane sonrası ifade için emniyete götürülen Bülent A.’nın kasten yaralama, uyuşturucu ve uyarıca madde kullanma, genel güvenliğin tehlikeye sokulması, tehdit, 6136 sayılı Silah Kanununa Muhalefet ve basit yaralama suçlarından kaydı bulunduğu ortaya çıktı.

Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz