Türkiye’nin Konuştuğu Kız Bakın Kim Çıktı

0
327
Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇
Taksim’deki evinde babasından gördüğü şiddetle gündeme gelen Tuğba A. geçtiğimiz yıl metrobüste habersiz çekilen görüntüsü ile sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken kız çıktı.

İstanbul Taksim’de yaşayan Tuğba T. babasından şiddet gördüğü görüntülerle gündeme gelmişti. Görüntülerin sosyal medyada hızla yayılması sonucu baba Muzaffer A. kısa sürede gözaltına alınmıştı.

Olaydan sonra birçok iddia ortaya atılmıştı. Bunlardan birisi de Tuğba’nın, annesine şiddet uyguladığı ve babasının  engel olmaya çalıştığı yönündeydi. Ancak Tuğba’nın yakın arkadaşı Melike K. bu durumu  yalanladı.

Konuyla alakalı açıklama yapan Melike K. durumu şöyle açıkladı:

“Tuğba şu an hiç iyi durumda değil. Konuşmak istemiyor. Sosyal medyada kendisi için yazılan spekülatif şeyleri de öğrenmiş. İnsanlar bir çok şey yazıyorlar. Aslında Tuğba’nın annesine şiddet uyguladığını söylüyorlar. Bunun hiç alakası yok. Şu anda bile o annesinin öz bakımlarını yapmakla meşgul. Babası gözaltına alındıktan sonra üzüldü. ‘Nasıldır?’, ‘Ne yapıyordur ki?’ dedi. Ama genel anlamda babasının kendisinden uzak durmasını istiyor ve ondan çok korkuyor. Tuğba’nın babası genel anlamda kız çocuklarını sevmiyormuş. Bu Tuğba özelinde de değil. Mesela Tuğba’nın erkek kardeşiyle arası gayet iyi.” dedi.

 

Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz