Whatsapp Plus Nedir ? Ne İşe Yarar ?

0
459
Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

Whatsapp Plus Android telefonlar üzerinden kullanılan ve Whatsapp uygulamasına ek özellikler getiren bir hizmet. Yani Whatsapp Plus kullanmış olduğunuz uygulamayı daha zevkli ve kolay hale getiren bir program.

Eğer özellikleri okuduktan sonra ilginizi çeker ve yüklemek isterseniz uygulamayı kullanmak için öncelikle normal Whatsapp’ınızı silmeniz gerekiyor.Tabi uygulamayı silmeden önce verilerinizi Drive vb. saklama alanlarına kaydetmeyi unutmayın.İşte Whatsapp Plus’ın öne çıkan özellikleri:

Profiline bakan kişileri öğrenme özelliği sayesinde profilinize giriş çıkış yapan kişileri öğrenme şansına sahip olabilirsiniz.

Tema özelleştirme ile kişiler istediği temayı seçme özgürlüğüne sahip olacaklar. Kullanıcılar hazır temaları kullanabileceği gibi isterse de mağazadan beğendiği herhangi bir temayı indirip kullanabilecek. Ayrıca baloncuk ve tik stili gibi birçok özelleştirilebilir ayar mevcut.

Dil seçeneği Türkçe, Azerici, İngilizce dil seçenekleri mevcut olmakla birlikte, en ilgi çekici yanı ise sohbetlerde dil çevirisi gibi bir olanak sağlıyor.

Çevrimdışı Mod ile Whatsap’ta gezinseniz dahi çevrimdışı gözüküyorsunuz.

Dosya Boyutları ise artı değer sağlıyor. Normal Whatsapp uygulamasında dosya bıyutları sınırlı tutulmuştur. Plus özelliğinde ise 1 GB boyutunda dosya, resim ya da video gönderme şansını tanıyor.

Sohbet şifreleme özelliği ile kullanıcılar istedikleri herhangi bir sohbete şifre koyabilmesine izin veriyor. Sizin için önemli ya da okunmaması gereken mesajları bu şekilde koruyabilirsiniz.

Sürekli çevrimiçi mod özelliği uygulamanın arka planda açık kalması şartıyla 15 dk daha çevrimiçi gözükmenize olanak sağlıyor.

Her ne kadar ilgi çekici özellikleri bulunsa dahi bazı sorunlar yaratabildiği söyleniyor. Kullanıcıların bir kısmı uygulamadan memnun kalmayıp uygulamayı kaldırdıklarında, normal whatsapp hesaplarının 24 saat boyunca engellendiğini iddaa ediyorlar.Karar sizin..

Bu içeriği paylaşmak ister misin? 👇

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz